נאצוס סרטים
הסרט גארפילד לצפייה ישירה

הסרט גארפילד לצפייה ישירה

שנת יציאת הסרט:2024

IMDB:6.5

הסרט גארפילד גארפילד, חתול הבית המפורסם, שונא יום שני ואוהב הלזניה, עומד לעבור הרפתקה פרועה בחוץ! לאחר מפגש בלתי צפוי עם אביו האבוד מזמן – חתול הרחוב המטומטם ויק – גארפילד וחברו הכלבי אודי נאלצים מהחיים המפונקים והמושלמים שלהם להצטרף לוויק בשוד מצחיק עם סיכון גבוה. הסרט גארפילד

  • CinemaSerf: לכאורה נטוש על ידי אביו בסמטה בגשם, "גארפילד" הקטן והמסכן מתבונן ב"ג'ון" חסר החשד והבודד שאוכל פיצה מעבר לכביש. בצילום הוא נראה עצוב ומלוכלך על החלונות, לאחר מכן הוא הרס את ארוחת הערב של האיש ולבסוף שידל אותו מדירתו הנוחה לבית חדש שהם חולקים עם הכלב "אודי". חייו הם רק סיבוב אידילי אחד של נודניק, אכילה וצפייה ב"קטפליקס" עד שהוא ו"אודי" נחטפים. למה? ובכן, רק כשהם נחלצים על ידי גיבור כיפה – שמתגלה כאבא שלו "ויק", ואז אנחנו מתוודעים למוח הפושע שהוא "ג'ינקס" שיש לו גרזן לטחון, אנחנו מתחילים להגיע אליו הדברים התחתונים. היא בילתה שנים בקילוגרמים ומחפשת את חצי ליטר החלב שלה! כעת "גארפילד", "אודי" ו"ויק" צריכים להמציא תוכנית לשדוד מחלבה מוגנת היטב כדי להסדיר את התוצאות. גם אם הם יצליחו, האם הם יכולים לסמוך על ה"ג'ינקס" המדויקת ועל שני יצורי העוול המרושעים שלה? זה סרט הרפתקאות חביב מספיק, זה, עם הרבה נסיעות מטורפות לחתולים, קצין אבטחה מאיים ואפילו שור זקן שוטט אהבה ("אוטו") שראה ימים טובים יותר. גיליתי שהסיפור מזכיר לי קצת את סוג הנרטיב של "וואלאס וגרומיט" מוכה תקלות ולמרות שזה כנראה עשרים דקות יותר מדי לקיים סרט שלא נראה שאי פעם רוצה להסתיים, יש לו את המסרים הרגילים משחק קבוצתי, משפחה ונאמנות ויש לו כמה שחקנים שנונים למדי מדי פעם.
  • דורן: ראשית, אהבתי את הדינמיקה של אב-בן שהייתה כאן, רק שלא היה אכפת לי ממה שקורה על המסך מכיוון שזה רוב הזמן שטותי. אבל יש רק התפתחות אמיתית בין השניים האלה עד הסוף, אף אחד אחר. וגם הליהוק די גרוע כי אף אחד מהשחקנים לא באמת מוכר לי את ההופעה שלהם, רק נראה שהם מתקשרים אליו. גם לנבל אין הופעה מצוינת אבל זה בעיקר בגלל כתיבה גרועה, הם יכלו' עשיתי משהו הרבה יותר גדול ממנה. אבל היצירתיות הקיימת היא קצרת מועד אם היא כל הזמן עוקב אחריה נבל שאומר בדיחה גרועה של נחיתה, או אפילו דמות ראשית. איך באמת אפשר לעשות סרט של גארפילד? אחרי שראיתי את זה אין לי תקווה קטנה לסרטי גארפילד בעתיד. אבל הרעיון של גארפילד בסרט הוא מוזר ודי קשה ליצור עלילה אפשרית מבלי להציג דמויות צולעות. קשה להפוך את הזיכיון הזה למקובל על האוהדים, מכיוון שהוא לעולם לא יעמוד במה שגארפילד הוא באמת. אבל כדי לתת לנו שעה וחצי מזמננו איתו בשביל סיפור מוזר, לא מהעולם הזה, מספיק בלי קשר לכמה גרוע זה עלול להיות, כי זה לעולם לא יצליח.

הסרט גארפילד