נאצוס סרטים
Love Lies Bleeding לצפייה ישירה

Love Lies Bleeding לצפייה ישירה

שנת יציאת הסרט:2024

IMDB:6.689

Love Lies Bleeding מנהל חדר הכושר המתבודד לו נופל קשה על ג'קי, מפתח גוף שאפתני שנסע דרך העיר ללאס וגאס במרדף אחר החלום שלה. אבל האהבה שלהם מציתה אלימות, ומושכת אותם עמוק לתוך הרשת של משפחת הפשע של לו. שקרים אהבה מדממים

  • Cinema_Snobb: יש כמה דברים גרועים יותר בסרטים מאשר כשסרט מתאמץ מדי להיות עצבני. זה מטעה חלק מהאנשים חלק מהזמן. אבל…זה גם מראה שלקיסר באמת אין בגדים. קריסטן סטיוארט מגלמת את לו, עובדת בחדר כושר שמפתחת מאוהבת במפתחת גוף בשם ג'קי. הם מתחילים קשר מיני. אביה של לו, בגילומו של אד האריס, הוא הבריון של העיר, ואחותה עוברת התעללות שוב ושוב על ידי גיסה המצמרר ג'יי ג'יי (דייב פרנקו). האלימות פורצת ועד מהרה כולם מתאמצים לכסות על רצח. הסרט מתחיל מספיק מעניין כשהוא בונה את הדמויות. עד המחצית השנייה זה התחיל להסתחרר כשהוא עובר בין כל כך הרבה צלילים שאתה לא יודע עם אילו לזוז. הרבה צחוקים לא מכוונים וגירוד ראש הופכים תכופים יותר. בסוף הכל יוצא נורא. בעיה חמורה נוספת היא הדרך שבה הם מתייחסים לקורבנות התעללות. אותם אנשים שמגנים עליה…בהמשך הסרט מכים אותה. זה הגיבור שלנו? קריסטן סטיוארט היא שחקנית טובה, אבל אד האריס הוא ללא ספק הדבר הכי טוב בסרט. הבעיה היא שאף אחת מהדמויות לא הופכת בצורה טובה. לאף אחד מהם לא שווה לקוות. אני לא צריך שהדמויות שלי שאני צופה בהן יהיו נעימות, אבל הן צריכות להראות איזשהו תכונות שעושות אותן שווה לעקוב מההתחלה ועד הסוף.
  • CinemaSerf: "לו" (קריסטן סטיוארט) מנהלת חדר כושר על בסיס מגונה ללקוחות (בעיקר גברים מותי מוח) ככל שהיא יכולה, עד שלילה אחד היא מגלה מבקר חדש. היא מניחה ש"ג'קי" (קייטי אובריאן) יצאה עם הבנים לשתות בירה, אבל מפגש מקרי לאחר מכן בחניון מבהיר ששניהם באותה צוות. אנחנו (הקהל) כבר פגשנו את "ג'קי" ויודעים שהיא מחפשת עבודה. זה מגיע דרך "JJ" (דייב פרנקו) שלוקח אותה למטווח שבבעלות אד האריס בעל השיער הארוך וההיפי למראה שנותן לה עבודה כמלצרית. מהר מאוד אנחנו מגלים ש"ג'יי ג'יי" נשוי ל"בת" (ג'נה מאלון) שהיא אחותו של "לו" ושתיהן בנותיו של אד האריס. "לו", עם זאת, קצת מנוכר ממנו וככל שהעלילה מתעבה אנחנו מגלים למה. כמו כן, אנו מגלים ש"JJ" הוא קצת בריון ונוטה להכות את אשתו. נסיעה לבית החולים בשבילה גורמת להתלקחות מזג האוויר, ושואבת מלא בסטרואידים, "ג'קי" ההולכת ונעשית לא יציבה היא זו שמתניעה דברים שהולכים להעלות לראש עשור של מתחים משפחתיים, לסכן חיים ואפילו לגרור את ה-FBI. מלבד אותה זווית מין, אין שום דבר חדש בדרמת היחסים חצי הלב הזו שמצליחה להציג כמעט כל דבר להשתבש שיכול ובסופו של דבר נראה שהיא מנסה יותר לעשות פרודיה על "The Incredible Hulk" מאשר לעשות להתקדם עם כל דבר אחר. ההפרדה חלשה וסוריאליסטית גם כמעט בכל רמה. רק בגלל שרוז גלאס מחליטה להציג המון קשרים נשיים סוערים והתבלבלות לא הופך את זה לשווה צפייה. זה פשוט נראה כמו אמירה מפנקת וגאה על מיניות לשמה, ללא קשר לעוצמתו או האכזריות של הסיפור. אנשים יוצרים סרטים לסביות בעלי אופי באירופה במשך מאה שנה או יותר, זה לא חושפני כל כך. הומור אפל? המממ – כנראה פספסתי את הקטע הזה.

שקרים אהבה מדממים