נאצוס סרטים
Godzilla Minus One לצפייה ישירה

Godzilla Minus One לצפייה ישירה

שנת יציאת הסרט:2023

IMDB:7.665

גודזילה מינוס אחת יפן לאחר המלחמה נמצאת בנקודת השפל שלה כאשר משבר חדש מגיח בדמות מפלצת ענקית, הנטבלה בכוחה הנורא של פצצת האטום. גודזילה מינוס אחד

  • לנו: **לך לראות ברגע שהוא יוצא בארץ שלך!** זכיתי להיות בטוקיו ביום שבו הוציאו את הסרט הזה עם כתוביות באנגלית ואני חייב לומר שאם אתה נהנה מסרטי "מפלצת" אין איך אתה לא תאהב את גודזילה הזו. הסרט מתרחש מימיה האחרונים של מלחמת העולם השנייה ועד תחילת המלחמה שלאחר המלחמה. הפצצות הגרעיניות ששימשו באוקיינוס ​​השקט העניקו לגודילה את כוחות העל שלה, ובאחר המלחמה היא מחליטה לשחות לכיוון טוקיו, מה שכמובן מביא לניסיון נואש לעצור את המפלצת. טייס קמיקזה לשעבר שהיה לו מפגש טראומטי קודם עם גודזילה רואה בכך הזדמנות לנקום. מלבד כמה דיאלוגים ופעולות של המחברים שמתאימים יותר ליפנים מאשר לקהל האמריקאי, יש בסרט הזה הכל, רומנטיקה, דרמה, אובדן, משבר קיומי ומפלצת קודרת וחסרת מעצורים. בין אם אתה מעריץ ותיק של גודזילה או חדש סקרן לסרטים מסוג זה, גודזילה הוא אחד הסרטים הטובים ביותר שיצאו השנה.
  • מנואל סאו בנטו: ביקורת מלאה ללא ספוילר @ https://fandomwire.com/godzilla-minus-one-review/ "Godzilla Minus One מייצרת איזון יוצא דופן בין בניית דמות משכנעת, נרטיב עשיר מבחינה נושאית ושעתיים של בידור ענק , שבסופו של דבר הופך לתוספת ראויה לציון תת-הז'אנר של סרטי המפלצת, הוא שובר את המחסומים הנוסחתיים של סרטוני יצור גנרי על ידי הצגת סיפור רב-שכבתי שחוקר נושאים של גאולה, סליחה ותוצאות המלחמה חזותיים תורמים לחוויה קולנועית שהיא גם מרגשת וגם מהדהדת רגשית בעוד שהמשחק הראשי מדשדש מדי פעם למלודרמה, הוא מפחית מעט את ההשפעה הכוללת של סרט שללא ספק הרוויח את מקומו בין הערכים המובילים בזכיינית גודזילה. ." דירוג: א-
  • כריס סוין: _Godzilla Minus One_ הוא לא רק אחד הסרטים הטובים ביותר מבין 30 פלוס בסדרה, אלא גם אחד הסרטים הטובים של השנה. המשחק מעולה, ההרס עצום ובלתי ייאמן, והעיצוב המסוקס של גודזילה פנטסטי. זה מגוחך, אם נכון, שלסרט הזה יש רק תקציב של 15 מיליון דולר כי הוא נראה טוב יותר מרוב שוברי הקופות בהוליווד. סקירה מלאה: bit.ly/kamikaiju
  • CinemaSerf: "Shikishima" (Ryunosuke Kamiki) הוא אדם עם קצת אשמה. הוא היה טייס קמיקזה לקראת סוף מלחמת העולם השנייה שהעמיד פנים שהוא כמה בעיות טכניות במטוס שלו וכך נחת ושרד! כעת, יפן מובסת וחורבה, והוא מרגיש תחושה עמוקה של בושה. הוא מצליח למצוא עבודה בסירה בעלת גוף עץ מנסה לאסוף מהים את כל המוקשים שהניחו בעלות הברית והיפנים כאחד, ובזמן שהם בים הם מגלים יצור רעיל שנולד מתוך הים. אפר של פצצת האטום. היצור הזה כפוף להרס ושום דבר שיש לאנושות בארסנל שלו יכול אפילו לתקוע את הלוויתן הזה שיש לו קרן כחולה קטלנית ממה שיכול להכחיד את כל הנקרה בדרכו. הוא פונה לארץ הזורע הרס ולכן המדענים חייבים להמציא תוכנית לפני שהמדינה תושפז. זה באמת שני סיפורים. אחד מהגבר עם כל השדים שלו, הרומן המתפתח שלו עם ילדה חסרת בית וילדה ומההבנה ההדרגתית שלו שאולי חייו עדיין לא הסתיימו. השאר הוא חג האפקטים המיוחדים בסגנון "גודזילה" הסטנדרטי שאני חייב להודות שאני מעדיף את הגרסאות ההוליוודיות העדכניות יותר. סגנון האנימציה כאן עגמומי יותר, מפלצתי יותר עצבני וזועם יותר ומסגרת הזמן שלאחר המלחמה מאפשרת לצילום להציג לנו סרט עגום יותר להסתכל עליו. הסוף צפוי, בטח, אבל לפחות הוא מנסה לפתור את הבעיה של החיה השודדת הזו בצורה קצת יותר חדשנית. לא הרבה מקורי כאן, אבל עדיין די נהניתי.
  • Sweet0Girl: **כל כך טוב!** אני צופה בסרטי גודזילה מאז שאני זוכר את עצמי. רובם מהנים ומשעשעים למעט זה שנעשה ב-1998 האמריקאי. זה אחד הסרטים הגרועים שראיתי אי פעם. אין לסרט הזה זכות להיות טוב כמו שהוא! אבל זה טוב. טוב מאוד וסרט נהדר לחגוג את יום השנה ה-70 לקאיג'ו הידוע ביותר בעולם. חייבים לראות על המסך הגדול. לא ידעתי שסרט גודזילה יכול לחטוף מכה רגשית כמו שהסרט הזה עשה. זו עדות לכתיבה ולמשחק בסרט הזה. קאמיקי ריונוסוקה, האמבה מינאמי, יאמאדה יוקי, אאוקי מונטקה, יושיוקה הידטקה, אנדו סאקורה וססאקי קוראנוסקה. אני מפרט את כל השחקנים כאן, כולם שיחקו את התפקידים שלהם היטב. אני גם חייבת לצעוק את השחקנית של הילדה הקטנה. אני לא יודע איך קוראים לה אבל היא הייתה נהדרת ואני חושב שהיא הייתה רק בת 3 או 4. אני לא יכול לתת הרבה אבל הסרט חוקר אשמה, בושה וסליחה של ניצולים.
  • whitsbrain: זהו אחד מסרטי גודזילה הטובים ביותר שנוצרו אי פעם. יש סיפור אנושי ממש טוב וכל רגע שגודזילה על המסך הוא נהדר. התפאורה שלאחר מלחמת העולם השנייה בהחלט מוסיפה לייאוש של הדמויות הראשיות ולפחד מהצורך לשרוד שוב כוח תוקף, הפעם בדמות חיה שאינה מגינה על כדור הארץ או כל שטות כזו. גודזילה היא כוח טבע (או מדע) שלא אכפת לו מכלום או מאף אחד. החסרונות היחידים של הסרט הזה הם רגע מניפולטיבי מרגיז (סירות גוררות) וכמה מפגשים מקריים בצורה שלא תיאמן.
  • MovieGuys: Godzilla Minus One, הוא סרט אנטי מלחמה נוקב באותה מידה שהוא סרט מפלצת. אני מסכים עם מבקרים אחרים שזה ללא ספק הסרט הטוב ביותר של גודזילה שראיתי, בלי אף אחד. מה שגורם לזה לעבוד הוא סיפור אחורה מרגש באמת של אדם שנשבר ממלחמה, נגאל באמצעות מעשה של אומץ בשירות האהבה, קשרי המשפחה ובסופו של דבר החיים עצמם. המשחק מעולה, עם ביצועים כנים ללא רבב, אנושיים מאוד, מכל צוות השחקנים. גם אפקטי גודזילה עשויים היטב. ההרס והעליבות שהמפלצת מביאה לערים יפניות ולאוכלוסייתן, מטרידים באמת. לסיכום, אהבתי את הסרט הזה יותר בגלל הסיפור האחורי שלו מאשר סיפור המפלצת שלו. ואכן, בהקשר של הסרט הזה, גודזילה מרגישה כמו מטפורה למיניהם, למפלצת האמיתית, שהיא המלחמה וההרס שהיא מביאה הן הפיזי והן הפסיכולוגי, לחיים תמימים.
  • Sejian: סרט גודזילה הטוב ביותר אי פעם ואחד הסרטים הטובים ביותר של 2023? אה, אולי. אין לי את ההיסטוריה הארוכה והמלוכלכת של צפייה בכל סרטי גודזילה שאי פעם קיים. החשיפה הראשונה שלי לגודזילה הייתה גודזילה 1998. כן, אהבתי לראות את הדינוזאור הזוחל המלוטש הזה פוסע במנהטן ועד היום אני עדיין מקנא בנהג המונית עם דמות הפעולה של גודזילה בגודל 6 אינץ' שתלויה על המראה האחורית שלו. מה אני יכול להגיד, אני אוהב דינוזאורים! בהשוואה לגודזילה 2014 ולסרטי ההמשך, יש לזה לפחות עלילה קוהרנטית עם לא כל כך הרבה דמויות טיפשות שעושות את הטיפשות. יש לו איזה דיאלוג מטופש ו"התוכנית" די מטומטמת ודורשת גודזילה חסרה כל מודעות מרחבית אבל בסדר, 2014 עשתה יותר טיפשות עם ראש הנפץ הגרעיני הזה אז אני אתן לך את זה. יש לנו דמויות שקופצות למסקנות, מגיבות מוגזמות ומתת-תגובה, אבל בסך הכל זה עשוי להיות סרט גודזילה הטוב ביותר אי פעם, אבל אני מרגיש כמו רף נמוך בהתחשב בסרטי גודזילה האחרים שראיתי. אולי עם תקציב גדול יותר. מתחת ל-15 מיליון? בסדר, כן. זה הסרט הטוב ביותר של גודזילה. המפלצת CGI לא טובה. עבור 15M זה טוב. בהשוואה לסרטי גודזילה אחרים, סרטי גודזילה בהוליווד, זה לא טוב. בהשוואה לפסיפיק רים, זה לא טוב. 7/10 ממני. די נהניתי מאוד מהנושאים האנטי-סמכותיים של WOKE. אני מניח ש-Go Woke, Go Broke לא תמיד רלוונטיים מכיוון שכל מה ששמעתי על הסרט הזה הוא חיובי למרות שעצם האנטי-סמכותיות של WOKE נדחקת בפנינו מספר פעמים, אבל מי באמת יכול לצפות לעקביות מהמגרש הזה.

ゴジラ-1.0