נאצוס סרטים
קונג פו פנדה 4 לצפייה ישירה

קונג פו פנדה 4 לצפייה ישירה

שנת יציאת הסרט:2024

IMDB:7.1

קונג פו פנדה 4 פו מתכונן להפוך למנהיג הרוחני של עמק השלום שלו, אבל גם צריך מישהו שיתפוס את מקומו בתור לוחם הדרקון. ככזה, הוא יכשיר מתרגל קונג פו חדש למקום ויתקל בנבל בשם הזיקית שמעלה באוב נבלים מהעבר. קונג פו פנדה 4

  • כריס סוין: _קונג פו פנדה 4_ הוא לא הסרט _קונג פו פנדה_ הטוב ביותר, או אפילו הטוב ביותר מבין שלושת סרטי ההמשך של הסדרה. עם זאת, כסרט רביעי בזיכיון, זה המון כיף. ולמרות שהאקשן שלו לא ממש משעשע כמו קודמיו וזה מצער לראות את Awkwafina משחקת עוד גנב (_Jumanji: The Next Level_ אומר שלום), לרוב, _Kung Fu Panda 4_ מוביל בשמחה את דרכו לגדולה מונפשת. **סקירה מלאה:** https://bit.ly/KuFuPa4
  • CinemaSerf: זה כנראה החביב עלי מבין קומדיות האקשן המונפשות בזיכיון, אבל אני חושב שעכשיו ברור שנגמר לנו הקיטור הרעיוני. כש"פו" נאמר על ידי "מאסטר שיפו" שהגיע הזמן שלו להתקדם ולמעלה – למורת רוחו – הוא חייב לגייס לוחם דרקונים חדש כדי שיוכל לסגת לבילויים מוחיים יותר. למרבה המזל, ל"זיקית" יש עיצובים להשגת כל הכוחות מאלה שנשלחו כעת לממלכה התחתית ושימוש בכוחות הקונג פו כדי להשתלט על העולם. "Po" צריך להשהות את הקידום שלו ויחד עם חברו השועל החדש, והשימושי, "ז'ן" לנסות לסכל את השאיפות הנתעבות הללו. למרות שיש שפע של אקשן ודיאלוג מתנשא מעצמו, קו העלילה באמת יותר מדי עניין ממוחזר. אפילו הפנדה נמשכה לרב-פסוקים ולמען האמת, קצת משעמם לי מהנושא הזה עכשיו – במיוחד מכיוון שהוא אף פעם לא באמת מלווה בהרבה סכנה. כן, זהו סיפור צפוי לחלוטין, שבמקרה הזה, מפספס את המאפיינים של חבריו מ"חמשת הזועמים". ניתן לצפות בו והסיפור מתקדם היטב; יש מה לעשות בטברנה המתנודדת בראש ההר, אבל אני חושב שכבר שכחתי את רובו.
  • dumasori: **נכתב על ידי גננות באמצעות בינה מלאכותית** גם אחרי יותר מ-10 שנים, אני עדיין מתגעגע לסרט הקונג פו פנדה הראשון מכיוון שהוא היה באמת יצירת מופת. הסיפור, האקשן, הדיאלוגים, בניית הדמות, המתח בין טאי לונג לשיפו, הכל היה נפלא. ובכן, אני יכול להמשיך ולהמשיך על הקונג פו פנדה הראשון, אבל זה על הקונג פו פנדה הבלתי נסבל הזה. הסרט הזה כל כך גרוע שקוראים לו משעמם תהיה מחמאה. משום מקום, דמות ג'ן זו באה לידי ביטוי. כל סצינות סרטי הנוסחה משוכפלות, ריבים מיותרים, מסתובבים בלי שום מטרה, פיצוח בדיחות (לא מצחיקות עד כאב) משום מקום וכו'. רציתי לעזוב את הסרט אחרי 20 דקות אבל אז חשבתי שאולי משהו טוב יקרה. עם זאת, טעיתי עד הסוף. כיוון פתטי, העברת דיאלוג ובדיחות לא מצחיקות התחילו לעצבן. אין כימיה בין פו וג'ן, ואיכשהו שניהם מוכנים למות אחד בשביל השני. דמות הג'ן הייתה לא מעניינת ומעצבנת. בדיוק כמו סרטים עכשוויים שבהם אנשים מקבלים הכל בלי שום הקרבה או מאבק, הם הצליחו "מרי סו" ג'ן בכך שהפכו אותה ללוחמת הדרקון הבאה. אני שמח שהסרט הזה נגמר ככה. לפחות עכשיו אני יודע שאני לא אראה יותר טראש מהזיכיון הזה. אם אהבתם את הפנדה הראשונה של קונג פו, אנא התרחקו מזה. נא לשמור ולהוקיר את זיכרונותיך הטובים. ראה הוזהרת. *רציתי לתת לו 1.5, אבל סולם ההזזה לא הצליח לבחור אותו, אז נתתי לו 2/10.
  • צ'נדלר דנייר: אני בעניין של סרטים שמדמים את חווית 'צפייה במשחק וידאו'. הבוס הקלאסי של שאנג טסונג. המשחק Shadow of the Colossus. אולי דיס לדיונה? זה צפוי ומלא חרא מטומטם אבל מצאתי את עצמי נהנה מזה. ג'אבלס עושה טוב. גיליתי שהשחיקה נטענת קדמית ואולי הוא מתרכך אבל… הופעה מושתקת, אך עוצמתית. עישנתי גראס בדקות הראשונות. אני אוהב את אוקוופינה.
  • Sejian: משום מקום, תו השועל הזה מתבטא! משום מקום, דמות הפנדה הזו באה לידי ביטוי! יש מאין, דמויות הנבל האלה מתגלות! יש לנו כמה מבקרים מהשורה הראשונה באתר הזה, Souljaboytellem! כותבי דיאלוג צריכים להסיר מילים מסוימות מספר הבדיחות שלהם, כמו "שיטה", כמו בשיטה. כשאני שומע שיטה, אני חושב שג'ארד לטו. לשייך את "שיטת המשחק" של ג'ארד לטו לסרט שלך כנראה לא דבר טוב. מתודה משחק וג'ארד לטו תפסו שכר דירה חינם בנדל"ן במשך כל הסרט הזה. לא עזר שהם לא יכלו לעצור את עצמם מלחשוב "זה כל כך נחמד, נגיד את זה פעמיים". הסיפור צפוי, החמיר בגלל ההאכלה בכפית. כדי להוסיף חטא לפציעה, הלוך ושוב בין פו וג'ן עד ל"סירחון הגדול" מספיק טוב כדי אולי להעיף אותך אם לא ראית את זה כבר תריסר פעמים או אם הם לא כתבו את זה. האבות של פו בסדר. יש לו אב אלמן ביולוגי ואב מאומץ. אנחנו מכירים את הדמויות האלה. עלילת המשנה שלהם די מיותרת אבל העניין של "שני אבא" הוא לא מדע טילים.

קונג פו פנדה 4