נאצוס סרטים
מלחמת אזרחים לצפייה ישירה

מלחמת אזרחים לצפייה ישירה

שנת יציאת הסרט:2024

IMDB:7.3

מלחמת אזרחים בעתיד הקרוב, קבוצה של עיתונאי מלחמה מנסים לשרוד תוך שהם מדווחים על האמת כאשר ארצות הברית עומדת על סף מלחמת אזרחים. מלחמת אזרחים

  • מנואל סאו בנטו: ביקורת מלאה ללא ספוילר @ https://talkingfilms.net/civil-war-review-a-thought-provoking-dive-into-war-journalism-and-moral-complexity/ "מלחמת האזרחים מעידה על אלכס יכולתו המרתקת של גרלנד ליצור נרטיבים משפיעים המעוררים דיונים עמוקים, מעבר למחויבות הבלתי מעורערת שלו לנושאים ולדמויות שעל הפרק, מבלי ליפול לעמדות מטיפות. חייהם לספר סיפורים שאי אפשר להתעלם מהם, והטרנספורמציה האישית הנחוצה כדי לבצע משימה כל כך לא אנושית למקצוע שנשכח לעתים קרובות, אך באותה מידה אתגר עבור הצופים להרהר בנושאים קריטיים בחברה העכשווית". דירוג: א-
  • r96sk: סרט נהדר!'מלחמת אזרחים' הוא פיצוץ מתחילתו ועד סופו, נהניתי מכל מה שקשור בו למען האמת. הוא מציג סיפור מעניין שמסופר במצוינות. הקטע הגדול ביותר שלי הוא עיצוב הסאונד, שהוא יוצא מן הכלל; ממש מהשניות הראשונות שלאחר BBFC כרטיס שחור. זה מתנהל בצורה מושלמת, הסוף מגיע כל כך מהר; כנראה בגלל שהתמכרתי. צוות השחקנים עושה עבודה מצוינת. קרדיט ברור לקירסטן דאנסט, וגנר מורה וסטיבן מקינלי הנדרסון, כולם אס. עם זאת, Cailee Spaeny היא הבולטת האישית שלי, איזו הופעה מצוינת מצידה! צפייה מרתקת. מומלץ מאוד. מאוד רוצה כבר לצפות בו מחדש.
  • CinemaSerf: לא, סליחה, זה פשוט לא עבד בשבילי. נראה שיש מלחמת אזרחים בין ארצות הברית הללו. קליפורניה וטקסס נפרדו מהאיחוד ונראה שגם פלורידה עוברת טלטלה. הנשיא (ניק אופרמן) נושא נאום ומבטיח לשאר ארצו שאין להם מה לדאוג, אבל הצילום-עיתונאי הקשוח "לי" (קירסטן דאנסט) וקבוצתה "ג'ואל" (וגנר מורה) מעריכים שהסכסוך סביר להניח שיגיע למסקנה אחרת לגמרי. הם מחליטים באומץ לנסוע 800 מיילים לוושינגטון כדי לנסות ולראיין אותו. המקורב הוותיק שלהם "סמי" (סטיבן מקינלי הנדרסון) חושב שהם משוגעים, אבל גם רוצה להשתתף בטיול. בינתיים, הצלמת הצעירה הנלהבת "ג'סי" (קיילי ספייני) הצליחה להתחבר לצוות ולכן, באופן בלתי סביר, הם מסכימים לקחת אותה למסע המסוכן הזה. חוסר הסבירות הזה נושא את כל העניין כשהתרחיש המופרך לחלוטין מתגלה לפנינו. לא נעשה מאמץ למלא אותנו בסיבת המלחמה הזו. האם הנשיא תפס את השלטון? האם הוא נבחר ממפלגה שהמדינות הללו לא הצביעו לה? האם הם רק מהפכנים אכזריים וחמושים היטב? ואז יש לנו את הדיאלוג המגוחך – בדרך כלל מהנדרסון עם העומקים שלו "תמיד קח דלק כשאתה יכול" או "הדרך הזו רק מובילה למוות", כשהקבוצה נוסעת דרך ארץ יציבה להפליא, מתודלקת היטב ומסופקת, מדינה שבה אין כמעט רק רמז להגירות המוניות, פחד או טרור. ואכן, נראה כי קסדות ה"עיתונות" הכחולות שלהם וקצת קוולר הופכים אותם לחסינים מפני הדרמה הקטלנית שהם אמורים לחוות. ג'סי פלמונס מופיעה קצרה – זה בעצם מוביל לחלק המרגש במעורפל היחיד בכרונולוגיה הזו, אבל חוץ מזה הכל קצת על אירוע לא. דאנסט מתחילה כאישה חזקה ובעלת אופי, אבל זה הולך ומתמעט, ובכן, היה לי קצת משעמם כשהראשית של ההפרדה נראית לעין עם כל הציפיות של השמש זורחת. זה חתיך, אפיזודי, לא מציאותי ומאוכלס בדמויות שפשוט לא האמנתי בהן. בטח, אולי זה אמור להיות אפוקליפטי בצורה יוצאת דופן, אבל זה הזכיר לי ברובו פרק של "שמיים נופלים" – רק בלי החייזרים. אולי זה יכול להדהד טוב יותר עם קהל אמריקאי? אני לא אחד מהם וזה לא קרה.
  • ברנט מרצ'נט: לסיפורי אזהרה יש לעתים קרובות כמה מההשפעות המשמעותיות ביותר כשהם מתעוררים לחיים על המסך הגדול, וזה בהחלט המקרה עם ההצעה האחרונה של הכותב-במאי אלכס גרלנד. סיפורו המרתק של יוצר הסרט על רביעיית עיתונאים (קירסטן דאנסט, וגנר מורה, סטיבן מקינלי הנדרסון, קיילי ספייני) המסקרת מלחמת אזרחים בגרסה דיסטופית של אמריקה של העתיד הקרוב עוקב אחר הכתבים כשהם עושים את דרכם מניו יורק לוושינגטון דרך מסלול עקיף שמראה להם את כל הצדדים של התרחיש המסויט הזה. בעיקרו של דבר, סרט טיול, "מלחמת האזרחים" מספק למנהלים ולצופים מערך של תמונות ומצבים המתארים בצורה גרפית את מה שנותר מארה"ב כאוכלוסיה מבולבלת שמנסה להבין את הנסיבות ולמצוא דרכים לשרוד. מטרת מסעם של הגיבורים היא להשיג ראיון (כנראה האחרון) עם נשיא מושחת ואגומני (ניק אופרמן) כאשר כוחות המורדים מתקרבים לבירה. הם יצאו למסע הבוגדני הזה למרות הסכנות הכרוכות הן בביצוע המסע והן בתפקידיהם כעיתונאים, שנצפו בחשדנות והואשמו בהבערת הלחימה. בעוד שחלקם התלוננו שהסרט אינו מספק מספיק רקע חברתי ופוליטי על הסכסוך, אני טוען שהשיקול הזה מיותר מיסודו: גרלנד משמיע כאן הצהרה לא מופרכת שכאשר הכדורים יתחילו לעוף, האידיאולוגיה לא תהיה חשובה. לאף אחד לא יהיה אכפת, נקודה שהוסעה הביתה בבהירות מצמררת שוב ושוב. הטירוף שכולל את האוכלוסיה הוא כל מה שחשוב באותו הרגע, כזה שמונע על ידי עוינות קירחת בסטרואידים הן בקרב הלוחמים והן בלהט היתר של הכתבים בחיפוש אחר "להשיג את הסיפור", לא משנה מה. בהשגת מטרה זו, יוצר הסרט אינו מעכב דבר, מה שהופך את זה לצפייה קשה לעתים קרובות, כזו שבהחלט לא מיועדת לחוששים או לבעלי לב חלש. אבל המסר של התמונה הוא בעל חשיבות עצומה, במיוחד באקלים הקשה והמקוטב של היום. יהיה לנו חכם לשים לב למה שנאמר בעבודה החשובה הזו, המהדורה הטובה ביותר – והמטרידה ביותר – של 2024 עד כה.
  • edrddz: הסרט, למרות שהתרחש בהקשר של סכסוך מזוין, חורג מנושא המלחמה המסורתי כדי להתמקד בצילומי מלחמה, ומקדם פרספקטיבה על עבודתם של אנשי מקצוע כאלה. באמצעות סדרה של סצנות קטנות מבקש הבמאי לחבר דיוקן של פעולות אנשי המקצוע הללו בשדה הקרב מבלי להצהיר על הסיבות למלחמה או לזהות את הצדדים המעורבים. כל סצנה, בנפרד, מבוצעת היטב, בולטת באיכות הצילום ובעבודת סאונד סוחפת שמגבירה את המתח. עם זאת, הסצנות הללו, למרות שהן יעילות בנפרד, אינן מצליחות להתאחד בצורה מגובשת. התוצאה היא סרט שנראה פחות מסך חלקיו. הבעיה העיקרית בסרט היא חוסר עומק. למרות שהופק טכנית היטב, במיוחד מבחינת אודיו, הסרט אינו נופל מגישה עמוקה יותר, שיכולה הייתה להעלות אותו מהצגת סצנות משפיעות ליצירה משפיעה באמת.
  • MovieGuys: למרות היומרות שלה, מלחמת האזרחים היא בעצם עניין נגזר מלא בוויזואליה מטרידה מחושבת ובאקספוזיציה אלימה. פיתוח דמות וסיפור אחורי מתפקד נעדרים במידה רבה, ממלחמת האזרחים. זהו מסע נסיעה מונע מהגיהנום באקספוזיציה, עם מטרה ניהיליסטית, שמגיע למסקנה צפויה. זה לא באמת משאיר הרבה, לצופה, לקחת מהסרט הזה. סרט שאמור להיות לו הרבה מה לומר אבל הוא, במקום זאת, אילם בולט. אולי זו תגובה לאקלים הפילוג והפחד שקיים היום בארה"ב? עם זאת, למה לעשות סרט על משהו שנוי במחלוקת, אם אין לך שום דבר שנוי במחלוקת? לסיכום, הסרט הזה באמת היה צריך להיות יותר דעתן, גם אם זה אומר להציע נקודות מבט מנוגדות. במקום זאת, זה לא פוגע באיש (כמקובל בימינו) בכך שהוא אומר מעט או כלום, של שום תוצאה אמיתית.

מלחמת אזרחים