נאצוס סרטים
Godzilla x Kong: The New Empire לצפייה ישירה

Godzilla x Kong: The New Empire לצפייה ישירה

שנת יציאת הסרט:2024

IMDB:7.26

גודזילה x קונג: האימפריה החדשה בעקבות העימות הנפיץ שלהם, גודזילה וקונג חייבים להתאחד מול איום עצום שלא התגלה החבוי בתוך עולמנו, ומאתגר את עצם קיומם – ושלנו. גודזילה x קונג: האימפריה החדשה

  • מנואל סאו בנטו: סקירה מלאה ללא ספוילר @ https://fandomwire.com/godzilla-x-kong-the-new-empire-review/ "Godzilla x Kong: The New Empire היא גרסה "עוד" של הפרק הקודם עוד כדור הארץ החלול, יותר טיטאנים, קרבות ענקיים יותר מלאים באפקטים ויזואליים פנטסטיים… וגם הרבה יותר שטויות באמצעות נרטיב אבסורדי בגלוי, אדם וינגארד לוקח את הקסם והכימיה של צוות השחקנים שלו כדי לעזור למקד את אור הזרקורים של הסרט על הטיטאניק. גיבורים, גודזילה וקונג, מספקים שעתיים של בידור טהור וטהור זה לא ימיר את הספקנים ביותר, אבל זה בהחלט יגבש את התשוקה הבלתי מבוששת של מעריצי MonsterVerse. דירוג: ב
  • NghiaLuong: זהו סרט טוב על ז'אנר המדע הבדיוני, הסצנות חיות מאוד ויש להן פריימים ממש איכותיים לשלוח לצופים. התרשמתי מאוד מהתסריט ואני עומד לראות את הסרט פעם נוספת.
  • CinemaSerf: הוא חייב לקבל לפחות שלושה כוכבים כי יש בו את דן סטיבנס (והעיניים הנוקבות שלו). אחרת, מדובר במאמץ נגזר וצפוי לחלוטין שאינו משאיר דבר כלל לדמיון שלנו. שביתת נשק פרצה מאז הפעם האחרונה (2021), כאשר "קונג" שולט במקום בעומק "כדור הארץ החלול"; "גודזילה" התכרבל בשינה בקולוסיאום ו"אילין" (רבקה הול) ו"ג'יה" (קיילי הוט) הבעייתית שמה עין על דברים עבור "מונרך" והמין האנושי. ל"קונג" יש שן רעה אז הוא בא לעזרה של בני האדם. למרבה המזל, "Trapper" (ה-DS הנזכר לעיל) הוא יד חזקה ברפואת שיניים בקנה מידה גדול, אבל זה בזמן שהקוף נמצא מלמעלה שצלצול פעמוני האזעקה. "גודזילה" מתחיל שוב לשדוד ומערבולת שלא התגלתה בעולם התחתון דורשת חקירה של "קונג" וחבריו האנושיים. כש"ברני" (בריאן טיירי הנרי) חוזר לחבורה, כולם יוצאים לגלות שהגיע איום חדש, הרס את מאחז הניטור שלהם והוא מקים כעת קרב מלכותי עם כמעט כל טיטאן שנותר על פני כדור הארץ – מעל או למטה. אדם וויניארד עושה כמעט הכל בסרט הזה, וזה מתבטא בחוסר אובייקטיביות מוחלט כאשר מעריכים את ההרפתקה הזו מהדרג השלישי, הכתיבה הבנאלית והמשחק חסר הברק באותה מידה. ברור כמו האף על הפנים שלך מדוע "גודזילה" – שלא כל כך מופיעה בזה – אוספת אנרגיה, וכשאנחנו מגיעים אליהן בסופו של דבר, סצנות הקרב חוזרות על עצמן ומצוידות בכוריאוגרפיה הדוקה מדי. גם בכל מקום לפעמים "קונג" מופיע בגודל של בית, לפעמים הוא יותר כמו עכבר. האפקטים הוויזואליים מנוצלים היטב, אבל הול פשוט מזעזע, הנרי מדבר יותר מדי וההומור העמוס של סטיבנס. פשוט לא מגיע לבית בכלל. אני יודע שקשה להמשיך להמציא רעיונות חדשים לז'אנר הזה, ובטח קשה לשחקנים לעסוק כל הזמן בשום מסך ירוק, אבל הסיפור דק והסרט מזכיר לך. של כמעט כל דבר, מ"פארק היורה" ועד לפרקים של "סטארגייט" הוא אמנם צריך מסך גדול, אבל בטלוויזיה זה יהיה אפילו יותר נשכח – אבל אהבתי את העש.
  • r96sk: עומס שלם של כלום!'גודזילה × קונג: האימפריה החדשה' הוא לא סרט טוב, לדעתי בכל מקרה. זה דומה לקודמו במובן הזה לפחות, זהו שיפור דקה ביחס לראש הכניסה של 2021. אבל זה בעצם סרט קונגי, גודזילה נעדרת לתקופות גדולות. יש פחות אנושיים שאפשר למצוא על המסך וזה טוב לראות, אבל מה שמתווסף במקומו עם קונג פשוט כל כך משעמם בעיני. ההאנשה המיותרת של קונג נמשכת, אם כי הפעם זה למעשה נעשה בתוך ומסביב למפלצות האחרות כי… ובכן, למעשה אני לא בטוח למה מפלצות מתנהגות כמו אנושיות זו לזו, אבל, אה, הסרט, אני מניח . גם דמות הקוף הצעיר של סוקו מעצבנת במיוחד, היא נשמעה כמו קרן של ליצן ונראית שייכת יותר לקליפ האחד של קולדפליי. כל הסרט מרגיש כאילו 'גִלגוּל' וה 'כוכב הקופים' לאתחלים נולד תינוק וזה לא חיובי. זה הרגיש בצפייה שזה גם לוקח קטעים מסרטים אחרים, אכפת לך אולי זה רק אני מגיע? הסצנה הטובה מכולן מציגה את שתי הדמויות הטיטולריות בגיזה, החלקים שלהן ביחד ב-Hollow Earth הם גם הגונים אבל היריבים שלהם צולעים להפליא. מבחינת השחקנים, זה בסדר. רבקה הול וקיילי הוט בסדר כמו קודם, בריאן טיירי הנרי משופר מעט ודן סטיבנס ניתן לשירות. אף אחד מהאחרים לא כל כך ראוי לציון בעיני, אבל זה למעשה יתרון אמיתי עבור ההפקה הזו; הפעם האחרונה שרציתי פחות בני אדם ופחות בני אדם זה מה שאנחנו מקבלים כאן. הביקורת שלי די נראית כאילו אני שונא את המהדורה הזו של 2024. אני לא, יש תמונות הרבה יותר גרועות שם בחוץ, כמובן. זו פשוט ערימה של אכזבה. אני מניח שאני רק רוצה קטל טיטאן טהור ומכבה את המוח מהסרטים האלה, וזה כנראה לא מה שה-Monsterverse בהכרח מנסה לעשות… זה כנראה תלוי בי. התעדכנות בזיכיון הזה גרם לי לרצות לבדוק עוד יותר את המהדורות 'הראויות' של גודזילה מיפן, אז יש את זה. לגבי האמריקאים האלה, אני אוהב 'קונג: אי הגולגולת' לפחות…
  • ultra1967: אני פראייר לסרטי מפלצות ענק ונהניתי לראות את זה, אבל הסרט הזה סובל מאותה בעיה כמו קודמו, אין תחושת קנה מידה למפלצות כאשר מפלצות בגודל של בניינים פועלות. לזנק כמו של גיבורי על, זה הורג את כל האמינות עדיין שעון מהנה אם כי אם רק תכבה את המוח שלך
  • MovieGuys: Godzilla x Kong היא הפקה מונעת אקספוזיציה, עטופה בממתק עיניים CGI, בניסיון להעלות את ההצעה התפלה בדרך כלל, מעוררת תיאבון שולי לצרכן הסופי. היבט ממתק העיניים של סרט הפעולה המפלצתי הזה עשוי היטב. למעשה, הוא ללא רבב ולמרות שזה עשוי לעורר "אוההההההההההה", על המסך הגדול, יש הרבה יותר בכל סרט, מאשר ויזואליה. בניגוד לגודזילה מינוס אחד, הרומן ההוליוודי הזה לא מצליח לספק מעבר לשטחי. הסיפור האחורי שלו, זרוע המוך הערות הרגיל, הוא נוסחתי, חסר דמיון ולמען האמת, קצת עצלן. התוצאה היא סרט שהאקספוזיציה המשוכללת שלו מחזיקה אותך, לזמן מה, אך באותה מידה, השפעתו מתפוגגת במהירות. קצת יותר מחצי הדרך פנימה, השתעממתי לחלוטין והוסח דעתי. לסיכום, Godzilla x Kong הוא סרט מפלצת אקשן פשטני המונע על ידי אקספוזיציה עמוסת CGI. על מסך גדול זו חוויה מרשימה מבחינה ויזואלית אך בסופו של דבר, ריקה למדי.
  • dumasori: **אתה מקבל את מה שאתה מצפה** זה מה שזה, מושג ישן עם כמה טוויסטים בסיפור. אין שום דבר נופל לסת בסרט הזה, כי כל מה שראיתם מאות פעמים בעבר. אני חושב שאפשר לסבול את זה עם קבוצת חברים עם בירה במסיבת סלון, זהו. שום דבר מיוחד לראות את זה בבתי הקולנוע. בסופו של דבר היא גם לא מתיימרת להיות יצירת מופת, אז אפשר לסלוח לה על היושר שלה.
  • סג'יאן: לקח לי שני ניסיונות להיכנס לגודזילה x קונג. 25 הדקות הראשונות של הסרט הזה משעממות לחלוטין. אין לי בעיה עם דרמה אנושית בסרטים כאלה כשהיא נעשית כמו שצריך, או לפחות מרתקת. מונרך היה מרתק. עבור הדמויות האנושיות הראשיות כאן, זה הופך להיות מרתק רק בסוף. אני מתחיל לחשוב שהבעיה כאן היא שסרטים כאלה הם כבר לא "סרטים", הם "תשלומים". הם כבר לא מרגישים כמו מוצרים מלוטשים עצמאיים, הם מרגישים כמו פרקי מילוי מלאים בפרקי מילוי קטנים יותר בקושי מחוברים. Godzilla x Kong הוא כמו הפתיחה של Age of Ultron, אלא שזה רוב הסרט. אתה פשוט לא באמת מרגיש מקורקע בכלל. יש יותר מדי מוזיקה. הם מנסים לשחזר את ה"קסם" של האינטרו והסיום של גודזילה נגד קונג אבל זה נכשל באופן מרהיב. זה היה חמוד שם כי הפוקוס היה על קונג והם לא הגזימו. כאן הפוקוס הוא על Trapper AKA NOT Kong AKA לאף אחד לא אכפת מTrapper כי לא לתת לאדם שם זה לעשות טיפשות. פעולת המפלצת בסדר. הפגישה של קונג עם הקופים הגדולים האחרים עורר בי שאיבה והסיום חסר ברק אבל מספק מספיק. אז, עונה 2 של מונרך מתי?
  • Denishux: הטעות שעשיתי הייתה צפייה ראשונה ב-Godzilla Minus One. אני לא יודע אם שביתת התסריטאים שיבשה את גודזילה X קונג, אבל נראה שהסיפור מגיע היישר מהספר "איך כותבים תסריט הוליוודי". המוזיקה מרגישה כאילו הגיעה מסרט תיעודי על קופי אדם אפריקאים. קריינות הפתיחה מיותרת. הדמויות הן סטריאוטיפים הוליוודיים טיפוסיים שנראו במאות סרטים. לגבי האפקטים המיוחדים, אין מה לבקר; הם מה שמצילים את הסרט.

גודזילה x קונג: האימפריה החדשה